Kas Premium liiga vajab reformi? Kes on tegelikult maailma parim jalgpallur?

JAGA:


Seekordses „Futboliidi” jalgpallipodcastis oli saatejuhi Raul Ojassaare külaliseks vutiportaali Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaar, kellega koos lahati möödunud jalgpallinädala põletavamaid teemasid.

Kas Premium liiga formaat vajaks muudatusi? Palju on räägitud liiga teatud faasis poolitamisest, samuti mängude arvu vähendamisest ja võimalikust play-off’ist eurokohtadele. Millised oleksid nende süsteemide plussid ja miinused?

Kiirete vaheteemadena puudutatakse napakaid juhtumisi Lõuna-Ameerikas seoses Copa Libertadorese ärajäänud finaaliga ning Narva Transi mehe Igor Ovsjannikovi vahelejäämist kokaiini ja metüülheksaanamiiniga.

Saate teises osas vaadatakse ette juba tulevale esmaspäevale, kui teatavaks tehakse maailma selle aasta parim jalgpallur ehk Ballon d’Ori laureaat. Kes selle võidab ning kes tegelikult peaks selle võitma?

Mõistagi ei puudu saatest ka Optibeti panustamisrubriik. Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised