Kas nägime jalgpalliajaloo parimat poolaega? Belgia kuldse põlvkonna aeg sai läbi

JAGA:


EM-i poolfinaalide eelne „Futboliit“ on eetris ajal, kui suure finaalturniiri lõpuni on jäänud veel vaid kolm kohtumist: kaks poolfinaali ning pühapäevane finaalmatš. Kõigi huultel on mõistagi üks ja sama küsimus: kes tuleb Euroopa meistriks?

Millise mulje jätsid veerandfinaalid – milline mäng vääris enamat kui vaid veerandfinaaliks olemist ning milline võistkond oli kaheksa parema sekka jõudnud vaid suure juhuse tahtel? Mida oodata poolfinaalidest – kas Taanil on seni vankumatu Inglismaa vastu võimalused olemas või mitte?

Kas Belgia kuldse põlvkonna tiitliaken sai lõplikult läbi?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised