Kas koondis vääris koroonaidiootide vastu võitu? Meistrite liiga power rankings naaseb

JAGA:


Tänane „Futboliit“ on eetris pärast Eesti koondise kaht mängu Rahvuste liigas ning enne seda, kui uuel nädalal saab alguse Meistrite liiga. Just nendel kahel suurel teemal saade sedapuhku peatub.

Millised järeldused teha Eesti koondise mängudest Põhja-Makedoonia ja Armeeniaga? Kui lähedal oli Armeenia mäng ärajäämisele? Miks on Armeenia koondis täis vastutustundetuid jobukakke?

Meistrite liiga sektsioonis taaselustatakse suvisest finaalturniirist tuttav „Futboliidi“ power rankings, kus ritta seatakse kümme peamist soosikut.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised