Kas Klavan-Tamm keskkaitsepaarist saab asja?

JAGA:


Seekordne “Futboliit” keskendub põhiliselt kolmele teemale: Eesti jalgpallikoondise värsketele mängudele Valgevene ja Hollandiga; Premier League’i eelseisvale nädalavahetusele ning järgmise nädala Meistrite liiga mängudele.

Kas Ragnar Klavani “parim enne” on möödas ning Joonas Tamm tuleks pingile jätta või tuleks meil sellesse kooslusesse veel uskuda? Mida nägime kahes kaotusmängus positiivset, mida aga negatiivset? Kas neljameheline kaitseliin õigustas end või mitte?

Saatest ei puudu ka OlyBeti ennustusmäng, mis paarinädalase pausi järel tagasi on. Mine OlyBet Eesti Facebooki lehele ja ennusta õigesti, kes lööb teisipäevases Napoli ja Liverpooli mängus viimase värava – ning võidad automaatselt 10 eurot tasuta panustamisraha!

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised