Kas Eestil on Põhja-Makedoonia vastu võidukohustus? Mida näitas meile kaotus Itaaliale?

JAGA:


Tänane „Futboliit“ keskendub peamiselt kolmele teemale: Eesti Premium liigale, Eesti koondisele ja Premier League’i värsketele arengutele.

Mis tõi FC Florale teise järjestikuse tiitli ning kes langeb Eesti kõrgliigast uueks hooajaks välja? Mida arvata Eesti jalgpallikoondise kolmapäevasest 0:4 kaotusest Itaaliale ning mida on meil vaja eelseisvates mängudes Põhja-Makedoonia ja Gruusia vastu, et Rahvuste liiga alagrupi viimast kohta vältida? Kas Premier League’is on Ole Gunnar Solskjaeri tund hoolimata võidust Evertoni üle tulemas ning mis on lahti Arsenaliga?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised