Karol Mets enda üleminekusaagast, Meistrite liiga finaalist ja koondisemängudest

JAGA:


Seekordne “Futboliit” kasutab teist nädalat järjest ära seda, et välismaal pallivad Eesti jalgpallurid on koondiselaagriga seoses kodumaal – sedapuhku väisas stuudiot Karol Mets, kellel jääb seljataha küllaltki tormiline poolaasta.

Miks otsustas Mets vahetada tugeva Hollandi liiga pisut nõrgema Rootsi liiga vastu? Kuidas sattus eestlane teise klubi fännide põlu alla?

Kuivõrd stuudios on Raul Ojassaare kõrval ka värskelt Meistrite liiga finaali kommenteerinud Joel Indermitte, arutatakse ka tema muljeid laupäevasest finaalist. Millise Metsa palve unustas Indermitte ülekande ajal tegemata? Miks osutus finaal sedavõrd kuivaks ja igavaks?

Mõistagi ei jää puudutamata ka eesootavad koondisemängud. Mida tuleb Eestil Põhja-Iirimaa vastu paremini teha, et kodupublikut mitte kurvastada? Kas ründes alustab Rauno Sappinen või Erik Sorga?

NB! Saade lindistati teisipäeval.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised