Karel Voolaiu osaluseksperiment: kuidas oleks Eesti liigas jalgpalli mängida?

JAGA:


Kuuldused “Futboliidi” surmast on tugevalt liialdatud. Väikese suvepuhkuse järel on Delfi Spordi jalgpallipodcast tagasi eetris.

Saatejuhil Raul Ojassaarel on seekord külas Eesti jalgpallikoondise värske peatreener Karel Voolaid, kes räägib detailselt sellest, kuidas temast juuni lõpus ja juuli alguses uus koondise loots sai. Lisaks sellele võetakse kokku Eesti klubide senised euromängud ning vaadatakse Voolaiu kirevale senisele karjäärile jalgpallis tagasi: kuidas sai temast üldse treener ning miks tegi ta oma esimesed mängud Eesti meistriliigas alles 31-aastaselt?

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised