Kaks üllatusnime, kes jäid koondisekutseta. Kuidas minna mängima Minskis? Kes on Paskotši ja Subka?

JAGA:


Seekordne “Futboliit” on täies mahus pühendatud Eesti koondise tegemistele, kes on kõigi aegade kõige kummalisemas olukorras MM-valikmängude vahel.

Mida näitas meile kolmapäevane 2:6 kaotus Tšehhile? Kuidas minna laupäeval platsile Valgevene vastu ning milline võiks olla meie algkoosseis? Kes on algkoosseisus debüteerinud 18-aastane Maksim Paskotši ning läbi aegade ühe ootamatuima koondisekutse saanud Märten Subka?

Muuhulgas ei jää puudutamata ka ETV-le eile tehtud pommiähvardus, Tomaš Souceki ilus saavutus ning sündmus, mida “Futboliidis” on oodatud juba sõna otseses mõttes esimestest saadetest peale!

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Head kuulamist!

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised