Juba jälle see Manchester United – kuidas avavooru krahhist üle saada? Külas Karol Mets

JAGA:


Selle nädala „Futboliit“ puudutab nii Eesti Premium liigat, värskelt alustanud Inglismaa Premier League’i, eurosarju kui ka eestlasi võõrsil – täpsemalt öeldes Karol Metsa, kes Skype’i teel saatesse külla tuleb.

Kas FC Flora järjekordne üheväravaline võit nõrgema vastase vastu näitab, et üleval on ohumärgid? (0:25) Kuidas on läinud Karol Metsa hooaja algus Šveitsis ning millised sihid on hetkel seatud eurosarjaks? (5:20)

Üle vaadatakse ka Meistrite liiga viimase eelringi paarid ning Paide Linnameeskonna avamäng Anderlechtiga. (17:50)

Millised järeldused teha Premier League’i esimesest mänguvoorust ning mida ometi teha Manchester Unitediga? Kas Manchester Cityle saab üldse keegi vastu ning kuidas suutis Liverpool avavoorus Fulhamile punkte ära anda? (26:38)

Saate lõpus heidetakse pilk peale ka „Futboliidi“ Premier League’i Fantasy liigale ja muljetatakse esimese vooru tulemuste üle (53:30).

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised