Inglismaa hooajaeelse ennustuse vahekokkuvõte. FC Flora MM-finaali staadionil

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ on suures osas pühendatud Inglismaa Premier League’ile, kus on mängitud sisuliselt pool hooaega. Millises seisus on saatejuhtide poolt hooaja eel tehtud ennustused – milliste prognooside pärast tuleks häbi tunda, mille osas võib aga rinna kummi ajada? (10:40)

Lisaks räägitakse FC Flora hooaja esimesest tiitlivõidust – nädalavahetusel alistati EJLi sisehallis Läti meister Valmiera ning saadi enda kätte Liivimaa karikas, enne seda käidi nädala sees aga Šveitsis, kus mängiti kahel päeval järjest sealsete tippudega (1:06)

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised