Flora võimutsemine Eestis, Premier League'i skandaalne naasmine

JAGA:


Tagasi on Premier League ja tagasi on ka “Futboliit”, mis viimase paari nädala põletavamad jalgpalliküsimused läbi arutab.

Miks on FC Flora Premium liigas sedavõrd võimsas hoos ning mille poolest jäävad alla näiteks FCI Levadia ja Nõmme Kalju? Miks tegid Eesti kohtunikud Viljandi Tulevikule reeglitevastaselt liiga? Mida arvata ühemängulistest eurolahingutest?

Premier League naasis kolmapäeva õhtul ning tegi seda skandaalselt: kuidas on võimalik, et Sheffieldi väravat ära ei loetud ning kas David Luiz pidas oma viimase mängu Inglismaa kõrgliigas?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised