Eesti kohtunike absurdsed nõudmised + olukorrast jalgpalliajakirjanduses

JAGA:


Seekordne “Futboliit” oli eriline: nimelt on tegemist ühe saatejuhi Rasmus Raidla viimase saatega, sest uuest nädalast alustab ta juba täiesti uuel töökohal. Kus Rasmus jätkab, kuula juba saatest!

Külalisena oli seekord stuudios värskelt Soccernet.ee ridadega liitunud jalgpalliajakirjanik Kristjan Jaak Kangur, kellega koos arutasid saatejuhid Raidla ja Raul Ojassaar esmalt Eesti kohtunike teemal – ajendiks nädalavahetusel Nõmme Kalju ja FCI Levadia mängus juhtunu, kus kohtunik Roomer Tarajev ei lubanud Kaljul Liliu punase kaardi järel üheteistkümnekesi jätkata, kuigi mõlemad meeskonnad seda soovisid.

Kiirete vaheteemadena arutati Premier League’i liidrite libastumisi ning Thierry Henry võimalikku tulevikku peatreenerina, saate lõpuosas arutati aga olukorda Eesti spordi- ja jalgpalliajakirjanduses.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised