Christian Erikseni juhtum ja EM-i avamängud

JAGA:


„Futboliit“ on EM-finaalturniiri ajal eetris tavapärasest sagedamini, mitu korda nädalas, et värsketele sündmustele võimalikult ruttu reageerida. Tänase saate põhirõhk oleks pidanud olema Soome koondise finaalturniiridebüüdil, kuid nende võitu jäi ilma igasuguse kahtluseta varjutama Christian Erikseniga juhtunu.

Miks sellised asjad jalgpallis juhtuvad ja mida antud juhtum meile õpetas? Miks näitasid kaamerad Erikseni elustamist ja tema šokis abikaasat? Miks otsustasid mängijad matšiga samal õhtul jätkata?

Luubi alla võetakse ka teised mängud, kus saab õnneks keskenduda sportlikele aspektidele. Itaalia ja Belgia kinnistasid ennast suursoosikutena, Wales ja Šveits mitte. Mis pakkus avapäeval kõige võimsama elamuse?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Kaspar Ruus.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised