Chelsea meeskonna analüüs: keda võtta, keda jätta?

JAGA:


Selle nädala „Futboliit“ keskendub Eesti Premium liiga kõrval põhjalikumalt kriisis Chelsea tegemistele ning vaatab ette Meistrite liiga poolfinaalidele.

Paide Linnameeskond sai suurtes mängudes jälle kaks kaotust ning vaatab otsa väga nukrale tabeliseisule, samal ajal kui mitmed tavapärased teise poole meeskonnad tõeliselt kõrget lendu teevad. Millest jääb puudu aga Harju JK Laagri meeskonnal, kes on teistest maha jäänud? (0:57)

Premier League’i rubriigis (18:10) analüüsitakse viimase nädala kohtumisi ning räägitakse järjekordsest peatreenerivahetusest, mis tõi Inglismaa kõrgliigasse tagasi Big Sami ehk Sam Allardyce’i. Seejärel peatutakse aga pikemalt Chelsea meeskonnal (28:34) ning arutatakse, millised mängijad peaks klubi oma ülepaisutatud esindusmeeskonda jätma ja millised sealt minna laskma.

Saate lõpuosa kuulub aga uue nädala Meistrite liiga poolfinaalide eelvaadetele. Kui tõenäoline on Real Madridi edenemine järjekordsesse finaali ning kas Manchester City peaks olema nii suur soosik, kui OlyBeti koefitsientide järgi võiks arvata? Kellele võiks mängude eel eelise anda aga Milano derbis? (52:03)

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised