Barcelona fänni ahastus. Kas ajastu ongi lõppenud?

JAGA:


Tänane “Futboliit” keskendub mõistagi eilsele FC Barcelona ja Müncheni Bayerni kohtumisele, mis lõppes Bayerni uskumatu 8:2 võiduga.

Saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Joel Indermittel on külas järjekordne Barcelona fänn – sedapuhku fotograaf Hendrik Osula, kellega koos arutatakse Barcelona klubis valitsevat olukorda. Kas eilne märgiliselt suur kaotus tähistab Lionel Messi võistkonna ajastu lõppu?

Lisaks arutatakse põgusalt ka tänase Manchester City ja Lyoni kohtumise eel seda, millised võivad olla Lyoni edasipääsušansid ning kas need üldse eksisteerivad.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised