20 parimat jalgpallurit alates 2000. aastast

JAGA:


Koroonapausi ajal on “Futboliit” eetris küll tavapärasest harvemini ning aktuaalsest jalgpallist rääkida ei saa, ent ajatumad teemad on võimalik sellest hoolimata ette võtta.

Esimeses saates üle tüki aja panid saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte koos külalise Markus Holstiga kokku maailma parimate mängijate esikahekümne aastatel 2000-2019 – ehk siis viimase kahe kümnendi osas.

Tabel pakub kindlasti nii mõnegi üllatuse – vaidluskohti tekkis saate osalistel päris mitmeid. Kuula saadet ja anna teada, kas oled edetabeliga nõus!

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised