💯! Manchester United taas katastroofi äärel. Uuendatud Meistrite liiga power rankings

JAGA:


Delfi Tasku jalgpallipodcast “Futboliit” jõuab täna uhke juubelini, kui eetris on 100. episood. Piduliku sĂĽndmuse puhul on stuudios mõistagi pisut magusat, aga teemad, nagu ikka, on jalgpalliliselt tõsised.

Kuidas nägi Levadia ja Flora poolikuks jäänud mängupäev välja meeskonna seest vaadatuna? Miks on Liverpool Virgil van Dijki vigastuse kiuste endiselt Premier League’is ja Meistrite liigas sedavõrd võimas?

Pikemalt peatutakse Manchester Unitedi tegemistel, kes sai viimase nädala jooksul kaks masendavat kaotust ning võib olla tõelise katastroofi äärel. Kas Ole Gunnar Solskjaeri jaoks võib eelseisev nädalavahetus jääda Unitedi peatreenerina viimaseks?

Meistrite liiga sektsioonis pannakse taas paika “Futboliidi” power rankings, kus reastatud on kĂĽmme võistkonda, kes on peamised soosikud Meistrite liiga tiitlile.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised