63. osa: Suur unistaja Janar Soo: arvasin, et hakkan korvpalli mängima kõige kõrgemal tasemel

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaade “Viies Veerandaeg” tuli välja järjekordse osaga, kui ajakirjanikel Henry Rullil ja Jarmo Jagomäel oli külas mõned nädalad tagasi sportlaskarjääri lõpetanud Janar Soo.

Oma korvpalluriteel mitmeid vigastusi trotsides taas jalgele tõusnud tagamängija räägib põhjalikult oma traumadest ning momentidest, mis lõpetamisel otsustavaks sai. (2.54)

Samuti vaatab Soo tagasi saavutatule ning meenutab karjääri eredamaid hetki ja põnevamaid seiku. (15.15) Juttu tuleb ka Indrek Ruudust, Aivar Kuusmaast, Alar Varrakust (20.31) ning Andres Sõbrast (35.55), kes 26aastase endise korvpalluri nii inimeseks kui sportlaseks kasvamisel suureks mõjutajaks olid.

Kuid see pole veel sugugi kõik ning põnevaid ja intrigeerivaid teemasid on arutluse all veelgi.

Lisaks on kavas iganädalane ennustusrubriik, kus tarmukalt tegutsedes on võimalik oma kukrut mõnusalt kergitada. (40.27)

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised