249. osa: OTSE MILANOST! Priit Lehismets: Horvaatiale paneme pauguga peale, võtame ikka kaks võitu

JAGA:


„Viienda veerandaja“ saatejuhid Rasmus Voolaid ja Hindrek Pärg on ööpäev pärast väga valusat kaotust Ukrainale EM-finaalturniiril taas eetris, aga juba veidi positiivsemates meeleolus ja toonides.

Pühapäeval oli Eesti korvpallikoondisel mänguvaba päeval mänguareenil ligi tunnine trenn. Räägime trennis valitsenud positiivsetest meeleoludest ning kui olulist rolli mängivad noore koondise juures veteranid Siim-Sander Vene ja Sten Sokk. Samuti vaatame otsa ka esmaspäevasele mängule Horvaatia vastu ning arutame optimistlikult Eesti edasipääsulootuste üle (0.17 – 11.03).

Lõviosa tänasest saatest moodustab intervjuu Eesti koondise füsioterapeut Priit Lehismetsaga. Muu hulgas räägime valusast kaotusest Ukrainale, meeleolust 20 tundi pärast lõpusireeni ja kuidas hoida ülitiheda mängugraafikuga EM-finaalturniiril mehi tervena. Lisaks võrdleb Lehismets veel kolme korvpallikoondise peatreenerit, kelle käe all on ta olnud füsioterapeut ja koos intervjuud pealt kuulanud Siim-Sander Vene abiga resümeerib, kes on koondise kõige tugevam ja kiirem ning kes võidaks koondislastest maratoni. (11.10 – 24.07)

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Populaarsed

Hiljutised