250. osa: OTSE MILANOST! Miks jälle nii ehk miks sai Eesti teise südantlõhestava kaotuse järjest?

JAGA:


„Viienda veerandaja“ saatejuhid Rasmus Voolaid ja Hindrek Pärg on taas Itaaliast eetris ning üritavad pärast teist järjestikust muserdavat ja hingepiinu tekitavat kaotust summeerida, mis sai Eestile saatuslikuks.

See pole lihtne ülesanne, sest Eesti tegi taas väga hea esituse Horvaatia vastu, kes tuli kohtumisele veidi üleolevalt. Millised emotsioonid valdavad meid kui spordiajakirjanikke ja kui kurvad olid Eesti koondislased vahetult pärast kohtumist? (00.17 – 06.40).

Kuulata saab ka Kristian Kullamäe intervjuud, mis on tehtud paar minutit pärast lõpusireeni . mis sai otsustavaks? Mis jääb tänasest mängust näppude vahele? (06.41 – 11.00).

Kui Jukka Toijala sõnul oli tänane Eesti esitus kaitses tema peatreeneri aja parim, siis ühe saatejuhi arvates oli lausa tervikesitus Eesti koondise parim soomlasest hoolealuse käe all. Siinkohal lähevad aga saatejuhtide arvamused lahku. Miks? (11.01 – 15.54)

Käime läbi ka, mis osutusid lõpuks kohtumise võtmekohtadeks, kes tegid Eesti poolt väga head esitused ja kuidas siit minna edasi turniiri viimasele kahele kohtumisele, kui edasipääsulootust enam ei ole (15.55 – 23.24).

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Populaarsed

Hiljutised