246. osa: Otse Milanost! Kas Itaalia on EM-iks valmis? Kuidas läheb Eestil?

JAGA:


Õhtulehe korvpalli-podcast „Viies veerandaeg“ on järgmised vähemalt kaheksa päeva eetris otse Milanost, kus Eesti korvpallikoondis mängib EM-finaalturniiril.

Avamänguni pole palju jäänud – Eesti alagrupis visatakse pall õhku juba reedel. Millised on aga meie esmamuljed Milanost ning kas 1,35 miljoni elanikuga linnas on võimalik aru saada, et korvpalli suurpidu algab juba homme? Ühtlasi küsisime ka Siim-Sander Venelt ja Kristian Kullamäelt, mida nemad arvavad Itaalia kultuurielu määravates küsimustes (0.20 – 09.30).

Samuti räägime Eesti koondise ootustest ja eesmärkides. Terve suvi on oldud ettevaatlikud ning kõrgeid, säravaid sihte pole seatud, aga mis võib olla siiski realistlik saavutus. Ühtlasi avaldab Jukka Toijala, millised olid tema viimased sõnumid koondislastele enne Eestist lahkumist (09.31 – 14.43).

Saate viimases osas üritame mängida ennustajaid. Õhtuleht küsis viielt korvpallieksperdilt, kuidas Eestil võib päriselt minna, kes võib kõikidest koondistest üllatada, kes tuleb Euroopa meistriks ja kes valitakse kõige väärtuslikumaks mängijaks. Ekspertide kõrvale avaldame ka enda ennustused ja ootused eelseisvaks kaheks ja pooleks nädalaks(14.44 – 27.46).

Head kuulamist ja head korvpallipidu igale korvpallisõbrale!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised