251 osa. OTSE MILANOST! Võit käes, edasipääsulootus (veel) elab – kas EM-finaalturniir on edukas?

JAGA:


Rasmus Voolaid ja Hindrek Pärg on taaskord eetris Milanost ja esmakordselt on põhjust ka rõõmustada – Eesti alistas Suurbritannia ja EM-finaalturniiril nullipoisiks ei jää. Ometi on teisipäevases saates kõige rohkem sarkastilisi nalju ja iroonilisi kommentaare.

Eestist sai esimene Balti riikide koondis, mis sai tänavusel EM-finaalturniiril võidu kätte. Räägime Eesti fännide suurepärasest toetusest ja keda nad toetasid Kreeka-Ukraina kohtumises. Samuti räägime paarist Eesti võtmekohast Suurbritannia vastu ja Jukka Toijala räägib koondise teisipäevasest kaitsetööst ja motivatsioonist (00.16 – 08.44)

Veel räägime ka Suurbritannia koondisest, miks nad osutusid nii kehvaks ja mida Eesti oskas oskuslikult ära kasutada (8.45 – 11.47).

Saate viimases osas seame pilgud lähitulevikku. Sõltumata Horvaatia-Itaalia tulemusest, tuleb turniiri viimases kohtumises neljapäeval minna vastamisi Kreekaga. Mida sellest vastasseisust oodata, kas Giannis mängib ja kas tegelikult saab Eesti senist finaalturniiri pidada õnnestunuks? (11.48 – 23.51)

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised