56. osa: Eesti meistriliiga tase on langenud ja NBA on tsirkus

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” võtavad ajakirjanikud Jarmo Jagomägi, Ville Arike ja Hindrek Pärg kokku möödunud nädalavahetusel peetud Eesti karikafinaalid. (0.25) Sealhulgas otsitakse vastuseid küsimustele mis põhjustab BC Kalev/Cramo ebastabiilsust (4.18) ning mis on Tartu Ülikooli nõrgad kohad. (11.41)

Samuti võetakse kokku esimene poolaasta Eesti meistriliigas, kus hooaja algusega on välja kujunenud kindlad jõujooned. (18.14) Jutuks tuleb ka Balti liiga (26.20)ning püstitatakse küsimus – kas Audentes peaks madistama ka Läti ja Leedu klubidega? (30.30)Viimaks võetakse ette korvpalliliiga NBA, mida Ville Arike nimetab tsirkuseks.(33.27) Miks? Kuula saadet ja saad vastuse.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised