49. osa: Kalev/Cramo mängib juba korvpalli, Warriorsil on aga suured probleemid

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” arutlevad Õhtulehe ajakirjanikud Ville Arike, Jarmo Jagomägi ja Hindrek Pärg Eesti karikavõistluste veerandfinaalidest, kus Tartu Ülikooli korvpallimeeskond tõmbas TTÜ-le koti peale, Pärnu sai jagu Rakverest ja Kalev/Cramo sai Rapla Avise vastu revanši. (0.40)

Pikemalt peatutakse valitseva Eesti meistri tegemistel, kes on hakanud näitama juba soliidset korvpalli ning kellel seisab ees ülioluline kohtumine Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorodi vastu.(10.05) Samuti arutletakse ka Euroliigast, mille esimeste nädalate põnevad mängud on kõikidele korvpallisõpradele olnud tõeline maiuspala. (25.00)

Loomulikult tuleb vaatluse alla ka NBA uue hooaja esimene nädal, kus Golden State Warriorsi algus pole olnud nii roosiline, kui võis arvata; teisalt on positiivselt üllatanud Dwyane Wade ja Chicago Bulls. (33.20)

Mõnusat kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised