232. osa: Sten Sokk isa Tiidust: ta on alati olnud väga keeruline inimene, kellest aru saada

JAGA:


Korvpallisaates „Viies veerandaeg“ käis saatejuhil Andres Sõbral külas Sten Sokk.

Sokud on Eesti korvpallis figureerinud juba umbes 70 aastat ning perekonna auhinnakapis särab Steni isa Tiidu olümpiamängude kuldmedal. Sõber uuris tšempioni pojalt, mis mees see isa Tiit siis tegelikult on?

„Ta on alati olnud väga keeruline inimene, kellest aru saada ja keda lõpuni läbi lugeda. Mingil hetkel võid temaga juba ühel lainel olla, kuid järgmisel hetkel tuleb välja tema hoopis teine pool. Teda ei saagi kõik lõpuni tundma. Ta hoiab palju asju enda sees, olles selline vaikne ja töökas, rahulik ja eemalehoidev,“ rääkis Sten.

Mängujuht püüab oma vanale treenerile selgitada, mille taha on jäänud suurem läbilöök. Ta on leiba teeninud ka Gruusias, Rumeenias, Venemaal ja Kreekas, kuid Sõbra arvates võinuks veelgi kõrgemale ronida.

Pikemalt peatutakse koondise teemadel. Mis võinuks paremini minna Riias toimunud EM-finaalturniiril? Kui ebamugav on tõmmata selga koondise särk, kui peatreeneriks on isa?

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised