#10 Toiduinnovatsioon ja tulevikutoit. Ene Viiard ja Kaire Rajaver

JAGA:Rahvatervise Akadeemia podcasti 10. osas rändame ajas veidi edasi ja arutleme selle üle, milline saab olema meie tulevikutoit. Külas on toiduteadur ja TFTAK-i arendusjuht Ene Viiard.

Lähemalt kuuleme sellest, milliste põnevate tootearendustega töötavad täna toiduteadurid ning kuidas keskkonnast ning tarbimise suurenemisest tulenevad tegurid sunnivad meid otsima uusi lahendusi toiduinnovatsioonist.

Lisaks kuuleme, milliseid täiendusi on oodata taimsete toodete turul ja kuidas kasvav teadlikkus ning huvi personaliseeritud toitumise vastu toob uued tuuled toidutööstusse ja jaekaubandusse, luues võimaluse nii innovaatiliste tootearenduste kui varasemast täiesti erineva ostlemiskogemuse tekkeks.

Põnevat kuulamist!

Intervjueerija rollis Kaire Rajaver.

Veel

Rahvatervise Akadeemia
Rahvatervise Akadeemiahttps://rahvatervis.ee
Rahvatervise Akadeemia on õppeasutus, mis toob kokku oma ala eksperdid toitumise, liikumise ja tervise valdkonnast. Rahvatervise Akadeemia podcastis jagame neid teadmisi ja uudiseid valdkonna värskeimatest arengusuundadest ka sinuga. Podcastis käsitletakse teemasid nagu toitumine ja toitumisteadus, liikumine, harjumuste muutmine, laste toitumine, erinevad toidu töötlemise meetodid, toiduinnovatsioon, keskkonnatark toitumine ja palju muud. Meie eesmärk on tuua sinuni tõenduspõhised ja hetke aktuaalseimad teadmised tervisevaldkonnast ning aidata leida viise, kuidas need teadmised ka praktikas rakendatavaks teha. Samuti soovime pakkuda tasakaalustatud ja elutervet vaadet, mis tähendab, et tervisliku elustiili poole liikumisel peame oluliseks ’kuldse kesktee’ leidmist, mitte äärmustesse laskumist.

Populaarsed

Hiljutised