Kuidas kauples Kaspar Kitsing vanemat venda Kristjanit Itaaliasse? Mida ütles selle peale tippagent?

JAGA:


Korvpallitarkade podcast “Pihtas Põhjas” on teist saadet järjest vendade päralt. Sel korral on skype`i vahendusel külalisteks Kristjan ja Kaspar Kitsing, kes koroonakriisi saabudes kolisid mõlemad ajutiselt sünnilinna Tartusse.

Vanusevahe kümme ja pool aastat, Kristjan hetkel 29 ja Kaspar 18. Aga välisklubides on oluliselt pikemat aega mänginud noorem veli. Itaalias juba 2015. aasta sügisest, läks 14-aastaselt ja praegu omab lepingut esiliigaklubiga Forli 2.015. Mis edasi saab, on lahtine.

Eesti koondise põhitegijate hulka kuuluv Kristjan, kes veebruaris viskas EM-valiksarja kohtumises Itaaliaga 22 punkti, õrritab Kasparit: “Kogu aeg küsin, kas Itaalia klubides ei ole mõnda vaba kohta?”
Kaspar räägib seepeale kainestava loo. “Saatsin ekraanitõmmise kõvale agendile, kes tegeleb Gigi Datome ja Nicolo Melliga. Uurisin, kas Kristjan ei saaks Itaaliasse?” Agendilt tuli eitav vastus: “Ta on eestlane.” Nii lihtne ongi. “Kui oleks lätlane või leedulane, siis ta oleks juba Itaalias. Meie korvpalli imidž ei ole nii kõva kui võiks.”
Kes kuulab saadet, saab teada, milliste näitajatega Kaspar vanemat venda tippagendile “müüs”. Head kuulamist! Vestlust veab Ivar Jurtšenko.

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Populaarsed

Hiljutised