Ametlik versioon! Mart Uuehendrik räägib, miks ta sammus keset meistriliiga mängu minema

JAGA:


Korvpallitarkade klubis “Pihtas Põhjas” käis külas Mart Uuehendrik. Korvpallist läbi imbunud mees – endine noortekoondislane ja meistriliiga mängija, praegune noortetreener, FIBA kategooria kohtunik ning spordiklubi Nord juhatuse liige.
Juttu teeme väga erinevatel teemadel ja alustame mõistagi koroonaviirusest. Kehtestatud eriolukord paneb spordiklubid väga keerulisse seisu. Mis ikkagi saab? Jutuajamine on salvestatud laupäeva hommikupoolikul, mil osa tänasest infost oli veel teadmata.
Vestluse käigus läheme tagasi ka nende aegade juurde kui Uuehendrik ise oli lootustandev noormängija. Jõudis Allan Dorbeku käe all meistriliigasse, ent siis käis ühel mängul “plahvatus”. Kuulajad saavad üksikasjalikult teada, mis ja kuidas. Mart sammus keset mängu riietusruumi, kuradile kõik. Räägime ka seikadest Tiit Soku, Heino Endeni ja Jüri Pritšiniga. Podcasti veab Ivar Jurtšenko. Head kuulamist!

Veel

Pihtas põhjas
Pihtas põhjas
2019. aasta jaanuaris meediamaastikule potsatanud ja koheselt väga populaarseks osutunud korvpallipodcasti "Pihtas Põhjas" vedasid esimesel hooajal (viis kuud) spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko ja insider ehk asjatundja kõige laiemas tähenduses Gert Kullamäe. Igas saates oli külaline, üks kuulsam ja targem kui teine. Räägiti tõsistel teemadel ja tehti nalja. Peenelt. Enda kulul ka. Pärast seitsme kuu pikkust varjusurma tuli podcast levialasse tagasi 2020. aasta jaanuaris, taas viieks kuuks. Ent teisel kujul. Kullamäe jäi kõrvale. Teemad ja külalised olid aga jätkuvalt aktuaalsed, targad jutud peegeldasid korvpallirahva olevikku ja minevikku. Kolmas ring läks podcastil käima 2020. aasta septembris ja jällegi pisut teisiti kui varem. Saatejuhte lausa kolm - Kullamäe ja Jurtšenko kõrval hüppas pulti Alar Varrak. Arutlused ja humoorikad vahepalad iga kahe nädala tagant ja nii loodetavasti varasuveni välja.

Hiljutised