#133 Eluks valmis!? Eva Maria Hanson

JAGA:


Meie tänane saatekülaline on 20-aastane Eva Maria Hanson, kes õpib Tartu Ülikoolis hispaania keelt ja kultuuri ning lisaerialana psühholoogiat. Eva Maria on ettevõtja hingega, särav ja ambitsioonikas aktivist, kes on kodust kaasa saanud julguse proovida ja katsetada. Ta on pühendumise ja töökusega teinud oma hobist töö ning liigub sihikindlalt oma elu kutse leidmise suunas.

Saates kuuled Eva Maria eluks valmis kasvamise lugu: tema koolikogemusest, läbipõlemisest, edusõltuvusest ja vaimsest tervisest, treeneri- ja vabatahtlikutööst ning ülikooliõpingutest. Saad teada, mis on “Eluks valmis” haridusprojekt ning vabatahtlik organisatsioon JCI ehk ettevõtlikke noorte koda.

Head kuulamist!

00:00 Sissejuhatus
01:07 Haridusprojekt “Eluks valmis”
06:13 JCI ehk ettevõtlikke noorte koda
12:40 Kõnevõistlus ja kõnepidamine
22:28 Läbipõlemine, edusõltuvus ja vaimne tervis
31:44 Treeneritöö
39:35 Ülikooliõpingud
48:28 Hinnang Eesti haridussüsteemile

Haridusprojekt “Eluks valmis”:
linktr.ee/eluksvalmis

Hariduskonverents “Õppimine täna ja homme”:
aastakonverents.ee/

Kuula meid:
YouTube: bit.ly/327qt5V
Spotify: spoti.fi/3bzOQfO
Apple Podcasts: apple.co/2lHsXoY
Google Podcasts: bit.ly/2WJS4ri

Jälgi meid:
Instagram: www.instagram.com/opimekoos/
Facebook: www.facebook.com/opimekoos

Hakka meie püsitoetajaks:
www.patreon.com/opimekoos

Kui soovid taskuhäälingule Õpime koos hoogu juurde anda, siis täname Sind annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014

Aitäh Sulle ja kuulmiseni!

Saates Õpime koos esitatud seisukohad ei pruugi ühtida Tartu Veeriku Kooli ega Tartu Forseliuse Kooli seisukohtadega.

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Hiljutised