#162 Karoliina – tüdruk, kes sihib kõrgele

JAGA:


Saates kuuled, millisena paistab Soome kakskeelne kool 15-aastasele tulihingelisele eesti keele fännile.

Karoliina loo algus, kõlab täpselt selliselt, nagu me ette kujutasime: isa läks Soome tööle ja siis tuli perel teha valik: kas pendeldada kahe riigi vahet või valida stabiilsus.
Pere kolis Soome ja Karoliina asus õppima Latokartano põhikooli kakskeelsesse klassi. Tänaseks on Karoliina sama kooli lõpetamas ning tegemas valikuid gümnaasiumisse astumiseks.

Armas kuulaja, kuula Karoliina kaunist lauluhäält

ja anna teada, millise mõtte sina tänasest saatest noppisid.

Saade on salvestud 10.jaanuaril 2023

Saate ilmumist rahastas Eesti Vabariigi Välisministeerium ning toetas Integratsiooni Sihtasutus. www.integratsioon.ee/ kodulehelt leiad vajaliku info eesti keele õppimise ning Eestis elamise ja tagasipöördumise kohta.

“Õpime koos”
www.opimekoos.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias:
Instagram: www.instagram.com/opimekoos/
Facebook: www.facebook.com/opimekoos

Anna meile hoogu juurde ja hakka hariduse häälekandja püsitoetajaks:
www.patreon.com/opimekoos
Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” ühekordselt toetada, siis täname sind annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Populaarsed

Hiljutised