#163 Latokartano Kool – killuke Eestit Soome pealinnas Helsingis

JAGA:


Meie saatekülalised Anne Ribelus-Jokela ja Elina Heikkila Kopperoinen, annavad ülevaate:

Kuidas toimib õpe Helsingi kakskeelses koolis
Mis on Latokartano mudel
Mis teeb Soome haridussüsteemist maailma parima
Mida soovib Soomes töötav õpetaja

Hea kuulaja, jaga meiega oma mõtteid ning pane kasvama uus idee, andes kätte suuna, kuhu ja kellele peaks taskuhääling “Õpime koos” järgmisena külla minema.

Saade on salvestatud 10.jaanuail 2023

Saate ilmumist rahastas Eesti Vabariigi Välisministeerium ning toetas Integratsiooni Sihtasutus. www.integratsioon.ee/ kodulehelt leiad vajaliku info eesti keele õppimise ning Eestis elamise ja tagasipöördumise kohta.

“Õpime koos”
www.opimekoos.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias:
Instagram: www.instagram.com/opimekoos/
Facebook: www.facebook.com/opimekoos

Anna meile hoogu juurde ja hakka hariduse häälekandja püsitoetajaks:
www.patreon.com/opimekoos
Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” ühekordselt toetada, siis täname sind annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Populaarsed

Hiljutised