#160 Brüsseli IV Euroopa Kooli direktor Markko Mattus

JAGA:


Lumetorm Birgiti kiuste jõudsime külla Brüsseli IV Euroopa Kooli direktorile Markko Mattusele. Markko on koolijuht, kes on julgelt vastu võtnud erinevad väljakutsed, sest olgem ausad, kaotada pole ju midagi. Saates kuuleme Markko karjäärilugu Rocca al Mare õpetajast Euroopa pealinna rahvusvahelise kooli juhiks.

See saade on sulle kuulamiseks, kui oled mõlgutanud mõtteid teemal:
– kas õpetaja saab teha karjääri
– kuidas toimivad rahvusvahelised koolid
– mida annab keskkonna vahetus

Marko inspireerib meid oma kogemuste pagasi ja märkamistega ning julgustab kõiki ikka edasi liikuma.

Head kuulamist!

Brüsseli IV Euroopa Kool:
eeb4.be/

Saate ilmumist rahastas Eesti Vabariigi Välisministeerium ning toetas Integratsiooni Sihtasutus. www.integratsioon.ee/ kodulehelt leiad vajaliku info eesti keele õppimise ning Eestis elamise ja tagasipöördumise kohta.

“Õpime koos”
www.opimekoos.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias:
Instagram: www.instagram.com/opimekoos/
Facebook: www.facebook.com/opimekoos

Anna meile hoogu juurde ja hakka hariduse häälekandja püsitoetajaks:
www.patreon.com/opimekoos
Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” ühekordselt toetada, siis täname sind annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014

Veel

Õpime koos
Õpime kooshttps://linktr.ee/opimekoos
“Õpime koos” on haridusteemaline taskuhääling, kus hariduselu praktikud ja visionäärid jagavad kuulajatele oma teadmisi, kogemusi ja ideid eesmärgiga pakkuda lihtsat ja mugavat võimalust õppimiseks ja inspireerumiseks.​ Saadet juhivad klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi. Kui sinagi said koos meiega uusi mõtteid ja inspiratsiooni, siis anna taskuhäälingule hoogu juurde. Telli meie kanal Soundcloudis või YouTube’is ning laigi, jaga ja kommenteeri meie postitusi sotsiaalmeedia kanalites, et jõuaksime rohkemate inimesteni ja saaksime koos Eesti hariduselu edendada.

Populaarsed

Hiljutised