Naistejutud 278 Kuidas mürgisest suhtest armastus välja võluda?

JAGA:


Kas mürgisest suhtest saab asja? Valdavalt öeldakse, et jäta tühi lootus ja põgene. Vahel see ongi ainuõige. Kuid kogenud pereterapeut Renee Nahkur on näinud ka paljude suhete paranemist. "Põhiline mure on, et teraapiasse tullakse 4-5 aastat liiga hilja," tõdeb ta. Selleks ajaks on kogunenud juba nii palju pettumust ja haigetsaamisi, et armastus solvumiste koorma all on lämbumas.
Kuid ta võib veel elus olla.
Teeme asjad klaariks – millal suhet saab päästa ja millal mitte? Mida teha, et mürgist või vägivaldset suhet arstida? Toome teieni konkreetsed sammud ja tööriistad.
Mis vajadused inetu käitumise varjus peituvad? Millised appikarjed need olla võivad, sellest kõigest saates räägimegi. Renee Nahkur on suurepärane pereterapeut, kes on Kristinkat personaalselt aidanud enam kui neli aastat. Niisiis saame täie kindlusega öelda – tema praktilised soovitused tõepoolest parandavad suhteid.
See saade on tavalisest pikem, et mürgiseks muutuv suhtepundar korralikult lahti seletada. Kuula lõpuni, palu ka oma partneril kuulata, arutage seda omavahel ja esimene samm tervemate suhete suunas on tehtud.

Kõik saate "Naistejutud" osad saad järele kuulata [siit](https://postimees.pleier.ee/podcast/naistejutud)
Leia meid [instagramist](https://www.instagram.com/kristinaherodes)
[Facebookist](https://www.facebook.com/naistejutudpodcast)
Loe pikemalt [Postimees Naine](https://naine.postimees.ee/)

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised