Naistejutud. 217. Miks seks vägivaldses suhtes nii hea tundub?

JAGA:


Mida tunneb vägivaldne inimene? See on peamine küsimus, mis ohvreid painab. Kuidas seesama inimene saab vahepeal nii kenasti käituda ja oma armastust kinnitada ning järgmisel hetkel oma kallimat täiesti hoolimatult kohelda? Äkki ma olen tõesti ise süüdi?
Sel korral räägime vägivallast teise nurga alt – ka ründav pool ise on tegelikult ohver ja kannataja. Vahel ta lihtsalt ei oska antud olukorras targemini käituda. Kuid teema tõsidust see ei pehmenda – orja-pereme suhe pole iialgi armusuhe.
Saates on külas Sõnavägi.ee aktivist Dagmar Lamp. Saate taas nautida Kristinka ja Daki tulist vaidlust, kus üks üritab mõista ja teine paneb armutult paika. Mõlemad räägivad isiklikele kogemustele tuginedes. Tähtis meeldetuletus – meil on see teema südames ja soovime aidata, kuid me pole eksperdid. Kui vajad abi, pöördu kindlasti asjatundjate poole: Vägivallast loobumise tugiliin 6 606 077; Ohvriabi kriisitelefon 116 006; Tallinna psühholoogiline kriisiabi 6 314 300
Räägime, mis on vägivalla esimene tunnus ja miks sisetunnet tasub kuulata ka siis kui kallim kõrval surub peale hoopis teistsugust tõde. Pikaks ajaks ohvri rolli jäämine purustab ka kõige tugevama inimese.
Saatejuht Kristina Herodes

Veel

Naistejutud
Naistejutud
Stuudios on naised! Räägime kõigest, mis parajasti hingel - kõik, mis meelel, see ka keelel! Saated on eetris siin ja portaalis Sõbranna.ee igal laupäeval.

Hiljutised