Kreeka avapäev: Loubet kukkus paugutama, Virves suures mängus jätkuvalt sees

JAGA:


Kreeka rallit juhib reedese võistluspäeva järel vanameister Sebastien Loeb 1,7 sekundiga noorema rahvuskaaslase Pierre-Louis Loubet’ ees, kes võttis täna elu esimesed kaks katsevõitu ning teinud kiiruse poolest silmad ette kogu Toyota ja Hyundai tiimide pundile. Ott Tänak hoiab kuuendat kohta, jäädes liidrist maha 31,1 sekundiga.

Junior WRC sarjas on hetkel jäänud tiitlile heitlema Robert Virves ja Jon Armstrong, aga heitlusse võib veel naasta hommikupoolikul auto lõhkunud, kuid siiski ajakontrollpunkti jõudnud ja 2.20 trahvi saanud Lauri Joona, kui esimese kolme mehega peaks laupäeval ja pühapäeval veel midagi juhtuma. Hetkel on rallijumal meie meest hoidnud!

Päeva võtavad kokku Gunnar Leheste ja Roland Poom. Saate meiliaadress on [email protected].

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised