Kaos. Jaapani elu ja omapärasid vahendab kohapealt Urmas Roosimaa

JAGA:


Oli see alles rallipäev! Jaapani mägised asfaltteed ja sügisene vihmane ilm – kas sellesse valemisse pole mitte juba eos kaos ja katastroof sisse kirjutatud?

“Kuues käik” podcast võtab kokku dramaatilise Jaapani MM-ralli esimese täispika võistluspäeva, mis röövis üheksast autost koosnevast Rally1 rivist kolm ja põhjustas kannatusi veel kolmele, sealhulgas nähtavus- ja elektroonikaprobleemidega maadelnud Ott Tänakule.

Kaheksa kiiruskatse järel, millest üks Dani Sordo ja Adrien Fourmaux topeltavarii tõttu tühistati, hoiab Tänak kaheksandat kohta, kaotades liidrile Elfyn Evansile 4 minuti ja 42,8 sekundiga.

Mida Tänakul sellises seisus veel püüda on? Miks päev läks just nii, nagu ta läks? Mida oodata homsest? Neil ja paljudel teistel teemadel arutlesid saatejuhid Gunnar Leheste ja Roland Poom, telefonitorke tegime ka kohapeal viibivale Rally Estonia võistluste juhile Urmas Roosimaale.

Vastasime ka kuulajate küsimustele, mida ootame jätkuvalt aadressile [email protected].

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised