Hooaja tiitlid: aasta tegijas polnud kahtlust, idioodi karikas läks kahe kraakleja vahel jagamisele

JAGA:


Autoralli MM-sarja 55. hooaeg lõppes 23-aastase soomlase Kalle Rovanperä võiduga. Hooaja viimasel etapil Jaapanis võtsid igati teenitult kolmikvõidu Toyota piloodid. Viimast rallit M-Spordi Fordiga sõitnud Ott Tänak pidi viimase päeva heitluses tunnistama Takamoto Katsuta paremust ja leppima kuuenda kohaga.

“Kuues käik” podcast tõmbab samuti pidulikult hooajale joone alla. Räägime tänastest sündmustest Jaapanis, analüüsime osasid väljaütlemisi ja sotsiaalmeedias õhku visatud põnevaid vihjeid ning jagame kogu hooaja auhindu. Laureaadid selguvad järgmistes kategooriates: aasta tegija, aasta uus tulija, aasta vahelejääja, aasta pettumus, aasta põruja ja aasta idioot.

Saate lõpus võtame kokku ka WRC Fantasy mängu ennustuse ja teatame magusa auhinna, mis ootab ees WRCfan.com platvormil “Kuuenda käigu” liiga võitnud meest.

Järgmine saade on eetris juba jaanuari lõpus Monte Carlo ralli ajal. Kuulajate küsimused on teretulnud ka kahe hooaja vahel aadressile [email protected].

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised