80. Rattalt tolm maha ja kolmapäevakule! Loosirattas eksklusiivne pakett Tour de France'ile

JAGA:


Podcasti „Jalgrattapalavik“ erinumber toob kuulajatele koju kätte teadmise harukordsest võimalusest minna Škoda loosimängu auhinnapaketiga, täiesti tasuta, kogema maailma hinnatuima velotuuri Tour de France’i melu.

See ei saa olema tavaline kaasaelamine raja ääres, vaid eksklusiivne pakett sisaldab kohtumist ning kerget rattatiiru koos Tour de France’i endise võitja Andy Schleckiga, etapi jälgimist nii saateautost kui ka helikopteri pardalt (sobiva ilma korral), loomulikult lennupileteid Bilbaosse ja tagasi ning kohapealset majutust.
Sellest kõigest räägivad saates lähemalt ettevõtmise taga olevad rattaentusiastid ja rattaspordi toetajad Mario Orgla ning Andre Kull.

Räägime ka Škoda MTB Kolmapäevakute sarjast, mille ühest etapist osavõtt on kohustuslik, kui soovitakse auhinnapaketile kandideerida. Kampaania kestab 7. juunini ja loosimine leiab aset paar päeva hiljem.
Ühtlasi pöörame tähelepanu Škoda uuele liikumisbrändile We Love Cycling.
Mis muud kui head kuulamist ja andke endale võimalus!
Vestlust veab Ivar Jurtšenko. Podcast „Jalgrattapalavik“ on kättesaadav Delfi Tasku, Soundcloudi, Spotify ja Apple Podcasti avarustest.

Veel

Jalgrattapalavik
Jalgrattapalavik
Uus jalgrattateemaline podcast. Kas keegi tunneb kedagi, kellele ei meeldi jalgrattaga sõita? Ei pea kiiresti, võib niisama kulgeda. Lasite mõtte peast läbi? Ei sähvata ju, et keegi oleks karjuvalt vastu. Pigem ikka meeldib... Oleme puhtal kujul rattariik. Isegi peaminister on Ratas. Kuhu edasi? Seda me arutamegi. Kord nädalas. Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

Populaarsed

Hiljutised