79. Oskar Nisu: Miami Beachi jõuproov meenutas Elvat, USA sõitude juures üllatas vaid üks asi

JAGA:


Täpselt nii nagu pealkiri reedab, suundub podcast „Jalgrattapalavik“ sel korral juttudega Ameerika Ühendriikide rattaspordi radadele. Reisisaatjaks Oskar Nisu, kes kuulub alates käesolevast hooajast tiimi Denver Disruptors.

Räägime esimestest võistluskogemustest USA pinnal, Denveri tiimist, kuhu kuuluvad nii mehed kui naised, uuest võistlusliigast National Cycling League (NCL), mille avalöök toimus 8. aprillil Miamis. Kõlab igatahes edevalt! Võistelda Miami Beachi ümbruses. Aga, kuidas see kõik päriselus paistab?
Uues liigas võisteldakse kriteeriumides ja välja hõigatud auhinnapott on ahvatlev – tervelt üks miljon dollarit. Võitja tiimile kuulub maksimaalselt 700 000 dollarit, ent Oskari jutust selgub, et agasid on palju ja jackpoti võitmine tundub üsna keeruline.

Saame teada, mis hooaja käigus veel ees ootab, milliste uuendustega üritab NCL rattamaailmas tähelepanu pälvida ning üritame USA ja Euroopa profitiimide võrdluses selgusele jõuda sarnasustes ja erinevustes.
Vestlust veab Ivar Jurtšenko. Podcast „Jalgrattapalavik“ on kättesaadav Delfi Tasku, Soundcloudi, Spotify ja Apple Podcasti avarustest.

Veel

Jalgrattapalavik
Jalgrattapalavik
Uus jalgrattateemaline podcast. Kas keegi tunneb kedagi, kellele ei meeldi jalgrattaga sõita? Ei pea kiiresti, võib niisama kulgeda. Lasite mõtte peast läbi? Ei sähvata ju, et keegi oleks karjuvalt vastu. Pigem ikka meeldib... Oleme puhtal kujul rattariik. Isegi peaminister on Ratas. Kuhu edasi? Seda me arutamegi. Kord nädalas. Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

Populaarsed

Hiljutised