16. Toomas Kirsipuu: rattapisik on nagu herpes, kui see on kehas olemas, lööb ta millalgi taas välja

JAGA:


Inimesed, kes on Eesti jalgrattaspordi käekäiguga kursis juba aastakümneid teavad Toomas Kirsipuu nime une pealt. Noorematel rattahuvilistel avaneb võimalus Toomasega tutvuda podcasti “Jalgrattapalavik” vahendusel.

Endine tippsportlane. 1985. aastal käis NSV Liidu koondisega MM-il ja kuulus Eesti parima võistkonna ridadesse (100 km meeskonnasõidu nelik). 1989. aastal pääses elukutseliseks, Hispaania klubisse Kelme. Koos Riho Suuna ja Arvi Tammesaluga. Seda aega meenutame. Ka seetõttu, et sel nädalal ilmub müügilettidele raamat Eesti ratturite vägitegudest 1980ndatel. Mahukas teos kannab nime “Inimene või masin? Riho Suun ja suurmeistrite plejaad”.

Räägime jalgrattaspordi üleüldisest olukorrast maailmas ning UCI ulmelisest kavast seoses võistluskalendriga. Lisaks peatume Toomase vingel hobil. Igaüks säärase asjaga hakkama ei saa! Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

Veel

Jalgrattapalavik
Jalgrattapalavik
Uus jalgrattateemaline podcast. Kas keegi tunneb kedagi, kellele ei meeldi jalgrattaga sõita? Ei pea kiiresti, võib niisama kulgeda. Lasite mõtte peast läbi? Ei sähvata ju, et keegi oleks karjuvalt vastu. Pigem ikka meeldib... Oleme puhtal kujul rattariik. Isegi peaminister on Ratas. Kuhu edasi? Seda me arutamegi. Kord nädalas. Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

Populaarsed

Hiljutised