10. Gert Jõeäär Cofidise aastatest: korra olin Pariis-Roubaix´l supervormis, aga…

JAGA:


Jalgrattapalaviku stuudios käis saatejuhi Ivar Jurtšenkoga juttu ajamas Gert Jõeäär. Koduste rattasõitude vaieldamatu valitseja.
Viimasel kolmel hooajal on ta võitnud kodukamaral enamus sarju nii maanteel kui maastikusõidu radadel. Mis on edu võti? Kas Jõesaar saab endiselt “liugu lasta” Cofidise aegade tipptasemel treenituse pealt või harjutab 32-aastane tallinlane seniajani väga sihikindlalt?
Meenutame profiaastaid Cofidises (2013-2016), kus ta sai korduvalt võistelda Pariis-Roubaix´l. Ühel korral oli supervormis, aga… Räägime võistlemisest Hispaania Vueltal. Kui karm kogemus kolm järjestikust nädalat võistlusrajal ikkagi on? Miks võrdleb saatejuht külalist Ibrahim Mukungaga?

Veel

Jalgrattapalavik
Jalgrattapalavik
Uus jalgrattateemaline podcast. Kas keegi tunneb kedagi, kellele ei meeldi jalgrattaga sõita? Ei pea kiiresti, võib niisama kulgeda. Lasite mõtte peast läbi? Ei sähvata ju, et keegi oleks karjuvalt vastu. Pigem ikka meeldib... Oleme puhtal kujul rattariik. Isegi peaminister on Ratas. Kuhu edasi? Seda me arutamegi. Kord nädalas. Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

Populaarsed

Hiljutised