KUULA | Anu Saagim vaimsest ja füüsilisest tervisest

JAGA:


Märts Anne & Stiili naiste tervise kuu, mille jooksul kutsume üles kõiki naisi oma tervist kontrollima. Tervisekontrolli tegi hiljuti läbi ka tänane saatekülaline Anu Saagim.

Podcast’is teeme juttu mõlemast, nii vaimsest kui ka füüsilisest tervisest. Esmajoones uurime, kuidas tuleb Anu toime pingetega – muuhulgas jagab ta üht väga ehmatavat hiljutist vahejuhtumit, mis ta endast päris välja viis ning mille tulemusel naine sõbrannadegagi tülli läks.

Selgub, et nagu paljud naised, ei ole ka Anu eeskujulik arsti juures käija. Millised olid tema tervisekontrolli tulemused sel korral?

Pikemalt räägime ka Anu elustiilist. Mida ta sööb? Kuidas treenib? Millised on tema pahed?

Mõnusat kuulamist!

Veel

Anne & Stiil
Anne & Stiil
Naistele, naistest ja naistega – Naisteklubi podcast on Eesti naiste seas kõrgelt hinnatud naisteajakirja Anne & Stiili uus kanal, mida saab kuulata just seal, kus Sulle meeldib. Kutsume külla põnevaid persoone ja peatume nii neil teemadel, mida käsitleme ajakirjas kui ka võtame ette ajas olulisi ja naisi kõnetavaid teemasid karjäärist hobideni ning psühholoogiast moe ja meelelahutuseni. Podcasti mitmekesise sisu eest hakkavad hoolitsema kõik Anne & Stiili toimetajad. Kuula uut saadet igal kolmapäeval!

Hiljutised