KUULA | Zuzu Izmailova ehmatavast töökogemusest: olin väga noor, aga sain aru, et see ei ole okei

JAGA:


Saates tuleb juttu tundlikul teemal – räägime Anne & Stiili praegu vältavast ahistamisteemalisest sotsiaalkampaaniast #sinupiir. Külas on poliitik Zuzu Izmailova.

Podcastis räägime naistest ja meestest; peatume enda eest seismise ja “ei” ütlemise oskuse olulisusel ning võimupositsioonide temaatikal. Arutleme, kuidas ja millal ebameeldivatesse olukordadesse sekkuda ja millised komplimendid tänapäevastele naistele meeldivad.

Zuzu jagab ka oma kogemusi olukordadest, mil tema piire ületati. Kord koges ta seda siis, kui asus pärast keskkooli müügisekretärina tööle tööriistade müügiga tegelevasse ettevõttesse.

Veel

Anne & Stiil
Anne & Stiil
Naistele, naistest ja naistega – Naisteklubi podcast on Eesti naiste seas kõrgelt hinnatud naisteajakirja Anne & Stiili uus kanal, mida saab kuulata just seal, kus Sulle meeldib. Kutsume külla põnevaid persoone ja peatume nii neil teemadel, mida käsitleme ajakirjas kui ka võtame ette ajas olulisi ja naisi kõnetavaid teemasid karjäärist hobideni ning psühholoogiast moe ja meelelahutuseni. Podcasti mitmekesise sisu eest hakkavad hoolitsema kõik Anne & Stiili toimetajad. Kuula uut saadet igal kolmapäeval!

Hiljutised