KUULA | Just neid ehteid kingitakse jõuludeks ja aastavahetuseks kõige enam

JAGA:


Tänase podcasti külaliseks on naine, kes on ehete- ja juveelimaailmas töötanud pikki aastaid – stuudios on Goldtime’i juveeliosakonna juhataja Aveli Kippari. Räägime nii tema karjääriteest kui ka muidugi ehetest.

Aveli Kippari kõnelebb tähelepanekutest eheteturul ja kuidas on koroonakriis seda muutnud; milliseid ehteid ostavad Eesti inimesed kingitusteks enim; mida panna tähele kihla-ja abielusõrmuseid valides ning millised trendid domineerivad ehetemaailmas üldiselt. Juttu tuleb ka teemantidest ja paljust muust.

Head kuulamist!

Veel

Anne & Stiil
Anne & Stiil
Naistele, naistest ja naistega – Naisteklubi podcast on Eesti naiste seas kõrgelt hinnatud naisteajakirja Anne & Stiili uus kanal, mida saab kuulata just seal, kus Sulle meeldib. Kutsume külla põnevaid persoone ja peatume nii neil teemadel, mida käsitleme ajakirjas kui ka võtame ette ajas olulisi ja naisi kõnetavaid teemasid karjäärist hobideni ning psühholoogiast moe ja meelelahutuseni. Podcasti mitmekesise sisu eest hakkavad hoolitsema kõik Anne & Stiili toimetajad. Kuula uut saadet igal kolmapäeval!

Populaarsed

Hiljutised