"Kuldne Geim", VIII osa. Stuudios värsked Eesti meistrid Martti Keel ja Tamar Nassar

JAGA:


Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” kaheksandas saates olid külas värsked Eesti meistrid, Pärnu Võrkpalliklubi kapten ja võidu üks peaarhitekte Martti Keel (27) ning meeskonna kuldsuu, karjäärile joone alla tõmmanud Tamar Nassar (34). 

Saate koosseis paisus sedapuhku ajalooliselt suureks, sest Manta Maja stuudios olid Pärnu Võrkpalliklubi mängijate kõrval koha sisse võtnud ka saatejuhid Karl Rinaldo, Uku Rummi ja Rivo Vesik. Tõsi, Vesik oli stuudios telefoni vahendusel, sest viibib hetkel Venemaa rannavollekoondisega Hiinas.

Saate peateema oli mõistagi Pärnu Võrkpalliklubi Eesti meistritiitel, mis, nagu selgub, ei tulnud sugugi kergelt. Nii Keel kui Nassar toovad elavaid näiteid hooaja algusest, mil meeskonna töömoraal oli pehmelt öeldes kehvake. Finaalseerias 4:0 Tartu Bigbanki alistamist ei osanud tol hetkel keegi ennustada, olgugi et mõlemad mehed tundsid juba hooaja eel, et tänavu on suvepealinnas kokku saanud andekas punt.

Lisaks finaalseeriale tuli juttu nii Keele kui Nassari isiklikust karjäärist ja tulevikuplaanidest. Mõistagi ei puudunud saatest ka Sportlandi küsimusmäng ja “Paf lööb pahviks” nädala tegija rubriik.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised