"Kuldne geim" | Kristo Saage: võrkpalli parim osa on see, et saab pepu peale plaksu panna

JAGA:


Võrkpallisaate “Kuldne geim” värske episood läheb eetrisse uue koosseisuga, sest päikesepaisteliste päevade saatel on podcasti tegemise võtnud üle populaarse korvpalli-podcasti “Mängumehed” tegijad.

Ja nii ongi Karl Rinaldo asemel juhtimas saadet 154. osas korvpallikommentaator ja -treener Siim Raudla, keda abistavad Eesti koondise endine snaiper Kristo Saage ning Kaunase Žalgirise ja Eesti koondise endine abitreener Priit Vene. Juttu tuleb saates nii õigetest ja valedest valikutest kui ka laiemalt võrkpalli olemusest.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised