"Kuldne geim" | Mis siis ikkagi Balti liiga finaalturniiri planeerimisel valesti läks?

JAGA:


Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” läheb 151. osaga eetrisse Kodu stuudiost, kus põhiraskus on naiste ja meeste Balti liiga finaalturniiri ümber toimuval.

Saates lööb kaasa lisaks Mihkel Uibolehele, Taavi Nõmmistule ja Karl Rinaldole ka saatesarja debütant, korvpalli Euroliiga kohtunik ja Rae Spordikool/Viastoni võrkpallinaiskonna mänedžer Rain Peerandi, kes avab nii naiste ühe tippklubi kui ka laiemalt koduse võrkpalli telgitaguseid.

Saates tuleb muuhulgas jutuks:

*Kuivõrd erinevad on korvpalli- ja võrkpallikohtuniku ametid;
*Kui võrkpallis oleksid tehnilised vead, siis mitu tehnilist teeniks hooaja jooksul Rae peatreener Raigo Tatrik?
*Mida arvab tippkohtunik värskelt korvpallis lahvatanud skandaalist Gert Kullamäe ümber?
*Optibet naiste ja Cronimet meeste Balti liiga kulminatsiooni hoiab suures meedias pildis seiklus kuupäevade ja kellaaegade ümber. Avame teema koos detailidega;
*Poolfinaal reedel kell 12.00 vs. finaal laupäeva õhtul teles ehk kas naiste võrkpall pigem kaotab või võidab muudatuste tõttu?
*Mida saaks teha, et tulevikus taoliseid muresid vältida?
*Kas Tartu Bigbanki Balti liiga hooaeg saab vigastuste tõttu kurva lõpu?
*Rae Spordikool/Viastoni töö kogukonnaga kannab vilja. Kuidas õnnestub Rael see, mis paljudel meistriliiga naiskondadel ja meeskondadel ei õnnestu?
*Eestisse tuleb rannavolle MK-etapp! Kas Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar osalevad?
*Gheorge Cretu ja Cedric Enard uutel jahimaadel;
*Andres Toobalist sai Eesti naiste koondise uus peatreener – muljed ja mõtted;
*Uued ideed seoses koostööst soomlastega – kas karikavõistlused peetakse uuel hooajal koos?
*Henri Treial võitis Belgias 11 000 pealtvaataja ees karika, Oliver Venno karikad ei mahu enam koju ära;
*Milline näeks välja saate tegijate ideaalne teleproduktsioon võrkpallimängust?

“Kuldse geimi” tegijad vabandavad seekordse saate väga halva helikvaliteedi pärast. Et viga avastati alles saate lõpus ning uuesti enam kahetunnist episoodi aega lindistada polnud, sai otsustatud saade taolise kvaliteediga siiski üles panna, arvestades, et see on vähemalt parem kui mitte midagi. Loodame võrkpallisõprade mõistvale suhtumisele.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised