Kuldne geim, VI osa. Saates on külas Rakvere oma "Caesar" ja amatöörklubi ainus proff

JAGA:

“Kuldse geimi” kuuendas osas tervitavad saatejuhid Karl Rinaldo ja Uku Rummi stuudios Rakvere Võrkpalliklubi rünnakuliidreid Andris Õunpuud ja Taavi Nõmmistut. Amatöörklubi on suutnud teatavasti pronksiseerias Eesti suurima eelarvega Saaremaale näidata hambaid ning kolme kohtumise järel on seis 1:2.

Ent Õunpuu ja Nõmmistuga tuli juttu ka paljust muust. Õunpuu rääkis, millal ja kuidas töö kõrvalt tipptasemel sporti üritatakse teha ning mis on selle rõõmud ja valud. Ühtlasi meenutasime mõlema saatekülalise karjääri tipphetki ehk Õunpuu paari aasta tagust Balti liiga tiitlit Rakverega ja Nõmmistu samasse perioodi jäänud välislepingut Euroopa tippklubi Maaseikiga.

Mõistagi arutasime saates ka päevakajalistel teemadel, selgitasime välja nädala tegija ja viisime läbi uue küsimusmängu.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Äripäeva ja Delfiga.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.