"Kuldne geim" | Alade erinevus – kas korvpallis peab treener olema karmim kui võrkpallis?

JAGA:


Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” XXI osas on saatejuhtidel Karl Rinaldol ja Rivo Vesikul külas Eesti üks tuntumaid sidemängijaid, kuldsuu Ronald Järv.

Uueks hooajaks Tartu Bigbanki naasev Järv räägib Rakveres veedetud lapsepõlvest,  sidemängijaks saamisest ning Eesti juunioride koondise kaptenina koos Robert Tähe, Renee Teppani ja Andri Aganitsaga MM-finaalturniiril mängimisest. Just sellel turniiril elas Järv läbi oma senise karjääri valusaima hetke.

Muuhulgas saame ka teada, miks Järv lapsepõlves väga tihti kirikut külastas, kuidas õnnestus tal hiljutisel tenniseturniiril kõigis mängudes “hõbe” võita, milline näeb välja elu kaksikute isana ja kas temast võiks tulevikus saada “Kuldse geimi” saatejuht.

Teemadest võtame seekord luubi alla treeneri rolli erinevuse korvpallis ja võrkpallis, Martti Juhkami koondisse naasmise, Mihkel Tanila ja Dimitri Korotkovi koostöö lõpetamise ning Eesti liiga tänavuse parima mängija Chizoba pääsemise Brasiilia B-koondisse.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Manta Maja ja Delfiga.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Hiljutised