"Kuldne geim", 79. osa | Rivo koostab eurosarjaks meeskonda, Andres võtab Reneel trennis tuju ära

JAGA:


Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” 79. osa läheb eetrisse taas Manta Maja stuudiost, kus on koha sisse võtnud kuulajatele juba tuttav nelik koosseisus Renee Teppan, Andres Toobal, Rivo Vesik ja Karl Rinaldo.

Olgugi et kodusel võrkpallimaastikul viimase nädala jooksul liiga palju tähtsaid mänge ei peetud, leidub teemasid, mille üle tõsiselt arutada ja nalja sekka visata, küll ja veel.

Muuhulgas tuleb jutuks:

*Kuhu loodab Rivo lähiajal lennata?
*Kes rikub Reneel teisipäeva hommikuti treeningul tuju ära?
*Mis on nädala jooksul juhtunud Andresega?
*Segadus telefoniga – milline tuntud korvpallur helistab Rivole? Järgneb põhjalik analüüs päevakajalistel korvpalliteemadel.
*Eesti klubid edenevad eurosarjas finaalile üha lähemale. Kui suured on Pärnu ja Saaremaa šansid jõuda “mulli” kaudu nelja meeskonna finaalturniirile?
*Millise meeskonnaga läheks Rivo eurosarjas preemiarahade järele?
*Eesti esinaiskond TalTech/Tradehouse kaotas üllatuslikul Audentese SG/Noortekoondisele. Vaatame mündi mõlemat poolt ehk kurvastame ja rõõmustame ning otsime põhjuseid ja lahendusi.
*Kõne sõbrale: Akaa Volley peatreener Oliver Lüütsepp räägib elust Soomes ja selgitab, miks Markkus Keel pole põhjanaabrite kuulsa ründaja Urpo Sivulaga veel klappi leidnud.
*Robert Täht ja Timo Tammemaa karantiinist väljas ja algkoosseisus platsil, tasuks võit.
*Miks naasis Andri Aganits Kreekast juba koju?
*Kuulajate küsimused. Millist “Kuldse geimi” tegijat on kutsutud “Maskis laulja” saatesse? Kas võrkpallis kasutatakse dopingut? Kuidas hooaega koroona kiuste jätkata?
*Kes proovis Rivot ja teisi saate tegijaid suukorvistada ning kus hakkab kvartett edaspidi saunas käima?

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised